Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Motor Yat Serenity 2

Bayrak: Yabancı
40
Uzunluk

Metre

6
Kabin

Kapasite

12
Misafir

Kapasite


8
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Bodrum

Başlangıç Fiyatı / Günlük

Akdeniz ve Ege denizinin güzelliklerini keşfetmek, saklı cennetlerinde zaman geçirmek ve en güzel şekilde Mavi Tur yolculuklarını değerlendirmek için tercihleriniz arasına almanızı önerdiğimiz bir diğer guletimiz ile M/Y Serenity 2’dir. 40 metre uzunluğunda, 8 metre genişliğinde ve 3 katlı yapısı ile konfora dair beklentilerin çok daha fazlasını sunan tekne, Türkiye’nin sayılı işadamlarını tercih ettikleri Mavi Tur teknelerinden biridir.

Teknenin alt katında arka güvertede yemek masası ve oturma alanı bulunmaktadır. Orta güvertede kamaranın kendine özel terası yer almakta olup teknenin üst bölümünde bar, güneşlenme alanları, oturma grubu ve jakuzi yer almaktadır. Temizlik, hijyen ve konfora dair beklentilerden çok daha fazlasını Mavi Yolculuk turlarında sunan M/Y Serenity 2 Motoryat ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Tüm kabinlerinde 24 saat klima, tv, dvd oynatıcı, film arşivi, banyo/wc bulunan teknenin 6 kabini opsiyonlu olarak kullanılabilmektedir. Ana kabinde yatak ve çalışma masası olarak kullanılabilen özel bir bölümü bulunmaktadır.

Tam teşekküllü hizmetleriyle misafirlerinin memnuniyetini sağlamak adına gerekli alt yapıya sahip olan M/Y Serenity 2’nin mutfak şefi dünya mutfaklarından lezzetler sunarak Mavi Yolculuk gezisinin çok daha güzel bir şekilde geçmesini sağlamaktadır. 

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

2010

Gidebildiği Limanlar

Bodrum, Göcek,

Master Kabin

1

Double Kabin

1

Twin Kabin

2

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

2 x 1165 Hp.

Jeneratör

2 x 80 Kva

Can Kurtaran Salı

Can Yeleği

Can Simidi

-

Olta Takımı

Snorkel

Tekneler

Fiyatlandırma Hakkında : Yukarıda belirtilen fiyatlar yatların düşük sezon ve yüksek sezon günlük başlangıç fiyatları olmakla beraber yat kiralama fiyatları her dönem için farklılık göstermektedir. Gulet kiralamalarda Mayıs ve Ekim Ayları düşük sezon, Haziran ve Eylül ayları orta sezon, Temmuz ve Ağustos ayları yüksek sezon olarak tanımlanmaktadır. Yatların müsaitlik durumlarına göre sürpriz indirimli fiyatlar alabilirsiniz. Lütfen tatil tarihiniz için bizden fiyat talep ediniz.

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir. Mavi Tur Başlangıç ve Bitiş Limanları : Mavi tur başlangıç ve bitiş limanları anlaşmaya göre genellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya, Kos ve Rodos olmakta, yatın müsaitliğine göre daha farklı liman ve adalardan da mavi tur düzenlenebilmektedir.

Mürettebat

Kaptan, aşçı, makineci, housekeeper, 2 hostes, 3 gemici

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz.

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi