Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Mürettebat

Tekne yolculuğunda en önemli hususlardan biri de güvenliktir. Mavi Yolculuk, rotalarında seyahat ettiği sürece müşterilerinin can ve mal güvenliğini en üst seviyeye çıkartarak seyahat etmeyi sunmaktadır. Deneyimli kaptanları ile hayatın mavisine yolculuk etmenin keyfini sunan firmamız, kısa veya uzun süreli tatillerde alınması gereken tüm güvenlik tedbirlerini alan, yolculuk boyunca sıkıntısız yolculuk yapmayı sunan ayrıcalıklarıyla ön plana çıkan ayrıcalıkları müşterilerine sunmaktadır.

Fethiye, Marmaris, Bodrum, Göcek, Rodos, Antalya, Gökova ve Kaş rotalarında yolculuk boyunca rehberlik eden görevlilerimiz, bölgelerin tarihi değerlerini, doğal güzelliklerini ve ilgi çeken yönlerini yolcularımıza anlatmaktadırlar. Yabancı dil bilen rehberlerimiz, yerli ve yabancı misafirlerimizin rotalar hakkında bilgilendirilmelerini sağlarken, “Mavi Yolculuk”tan beklediklerinden çok daha fazlasını elde etmelerini sağlamaktadırlar.

Yolculuk boyunca rotaların güzel noktalarında konaklama fırsatı sunan ve koyların güzel yerlerinden istifade etme olanağı tanıyan Mavi Yolculuk, dinlenirken eğlenmeyi, eğlenirken çevreyi daha yakından tanımayı sunuyor.