Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Mavi Tur Nedir?

Bodrum’dan Antalya’ya kadar farklı rotalar üzerinde tekne, gulet ve yat ile çıkılan tatil amaçlı yolculuğa verilen genel ad “Mavi Tur”dur. Buna ek olarak turizm dünyasına “mavi yolculuk” olarak kazandırılan bu terim sayesinde turizm dünyasında yeni bir sektör oluştu. Yaz aylarından itibaren yazın son zamanlarına kadar hareketli geçen mavi yolculuk turlarına katılan tatilciler; Akdeniz ve Ege denizi üzerinde seyretmenin ve konaklanan koylarda doğanın ihtişamlı güzellikleri ile iç içe kalma fırsatı yakalarken Yunan Adaları’nın antik yerlerini görme şansını elde ediyorlar.

Ege ve Akdeniz’in enfes koylarında; el değmemiş bakir güzellikleri değerlendirmek, tarihin yüzyıllar öncesinden günümüze kadar gelebilmiş antik yerlerini incelemek, “tatil” anlayışını bir anda değiştiriyor. Antalya, Marmaris, Kekova, Kaş, Kalkan, Fethiye, Göcek, Marmaris ve Bodrum sahil rotalarının yer aldığı mavi yolculuk turlarında bir de Yunan Adaları’nda keyifli vakit geçirme ayrıcalıkları da sunuluyor.

Balık tutmak, masmavi denizde yüzmek, doğa ile baş başa kalmak, su sporları ve su eğlencelerine dâhil olmak için en güzel fırsatların bir arada sunulduğu Mavi Yolculuk, hayatın mavisine, huzurun ritmine ve dinlenmenin enfes boyutuna ulaştırıyor. Tatil deneyimini farklılaştırmak isteyenlerin tercihi mavi tur yolculukları ile tatil literatürüne farklı cümleler kazandırmak isteyenler, seçimleri ile isabetli sonuçlara ulaşabiliyorlar.

Mavi yolculuk avantajları ve olanakları sınırsız seçenek ve kaliteli hizmetler eşliğinde sunuluyor. Dileyenler; kabin kiralama hizmetlerinden yararlanırken, isteğe bağlı olarak teknenin tamamını kiralama imkânı da bulabiliyorlar. Bu da rotanızı kendinize göre çizmenin kolaylığını sunuyor.

Taze ve leziz su ürünleri, dünya mutfaklarından örnekler, kahvaltı faslının harika lezzetleri ve daha fazlasının bir arada yakalanabildiği mavi yolculuk turları yıl içinde yaşanan stres ve yorgunluktan uzaklaşmanın keyifli yönlerini sunuyor. Tüm bu güzelliklere ortak olmak için yapmanız gereken tek şey rezervasyon yaptırmak olacaktır.

Hayatın mavisine yolculuk yapmaya sizi de davet ediyoruz...