Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Teknede Yaşam

Şehrin kalabalık ve karmaşık yaşamından uzaklaşarak, hayallere sığmayan bir huzuru yakalamak için yapılması gereken en güzel şeylerden biri de Tekne turudur. Tekne turları ülkemizin tatil beldelerinde sunulan bir hizmet olup, tatil boyunca kalabalık ortamlardan huzur dolu ortamlara yolculuk etme fırsatı sunmaktadır. Sabahın erken saatlerinde dinç ve zinde uyanmak, denizin eşsiz havasını teneffüs etmek ve yılın biriken stresinden uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettikleri firmamız ile teknede yaşam kalitesini en üst seviyelere çıkartarak müşterilerimize sunuyoruz.

Yolculuğun başladığı ilk andan itibaren, güler yüzlü personellerimiz müşterilerimizin beklentilerini sunmaya başlıyorlar. Gerek rehberlerin hizmetleri gerekse de kaptanlarımızın rotalar boyunca edindikleri tecrübe sayesinde, teknede yaşam kalitesini hayal ettiğinizden çok daha yüksek kalitede elde edeceksiniz. Koylarda konaklama, dalış yerlerinde denizaltı güzelliklerini inceleme, yüzme ve güneşlenme gibi etkinliklerde beklediğinizden daha fazlasını elde etme ayrıcalıklarını sizlere sunduğumuz Mavi Yolculuk ile hayallerinize dokunan bir tatil gerçekleştireceksiniz.

Yemek saatlerinde denizin eşsiz lezzetlerini sunan Mavi Yolculuk, damaklarda tat bırakan lezzetler sunmaktadır. Kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeğini denize karşı yeme imkânı bulacağınız rotalar boyunca, çay ve kahve ikramları ile eşsiz güzellikte zaman geçireceksiniz.


Teknede Yemek

Mavi Yolculuk kalitesiyle hayatın mavisine yolculuk ederken klasik bir tekne turundan ziyade padişahlar gibi ağırlanacaksınız. Denizin muhteşem manzarasına karşın sunulan yemekler, en taze malzemelerden pişirilmektedir. Yemek saatlerinden hemen önceki rotanın başlangıcında gerekli malzemeleri alan mutfak personelimiz, yolcularımıza taze ürünlerin lezzeti ile pişirilen yemekleri sunmaktadırlar.

Kahvaltı, öğlen ve akşam yemeklerinde hassasiyetle seçtikleri malzemeleri hijyen kurallarına uygun olarak hazırlayarak ikramda bulunmaktadırlar. Kısa veya uzun tekne yolculuklarını boyunca mutfağımızın çalışmalarını yerinde inceleme hakkına sahip olduğunuzu bilmenizi isteriz. Kalite standartlarına uygun, mutfak kurallarına uyumlu ve masa servisine varana kadar olması gerektiği gibi davranan personellerimiz, yolcularımızın hayal ettiklerinden çok daha fazlasını elde etmelerini sağlamaktadırlar.

Tekne kiralama hizmetlerinde, teknenin tamamen size ait olduğunu unutmayın. Bu nedenle yolculuk öncesi sizden aldığımız foruma göre hareket ediyoruz. Alerjiniz olan yemeklere yer vermek bir yana istediğiniz yemekleri seçme hakkını da sizlere sunarak, Mavi Yolculuk turları boyunca rahat etmenizi sağlıyoruz.