Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Gizlilik Politikası

Mavi yolculuk internet sitemize kayıt olduğunuzda, e-bülten aboneliği oluşturduğunuzda ve düzenlenen anketlere katıldığınızda bilgileriniz alınmaktadır.

Sitemize kayıt olurken, kişisel bilgileriniz (isim, soyisim, telefon, adres, e-posta) istenebilir. Buna ek olarak sitemizden üyelik yapmadan da faydalanabilirsiniz.

Bilgilerinizi neden kullanıyoruz?

  • Deneyimimizi arttırmak ve hizmet kalitemizi daha üst seviyelere çıkartmak,
  • Sizlerden gelen istek ve şikayetleri değerlendirerek sitemizi daha kullanışlı hale getirmek,
  • Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla sizden gelen bilgileri değerlendirmek,
  • Satın alınan hizmet/ürünleri daha hızlı adrese teslim etmek,
  • Herhangi bir ürün/hizmet siparişi verdiğinizde, e-posta adresinize siparişiniz ile ilgili detaylı bilgilerin gönderilmesi için kişisel bilgilerinize başvurulmaktadır.

Bilgileriniz Güvenimiz Altında

Üye olurken, e-bülten aboneliği başlatırken veya anketlere katılırken internet sitemize vermiş olduğunuz bilgileri, kendi data merkezimizde koruma altına almaktayız. Bilgileriniz kesinlikle 3. Şahıslara verilmemektedir.

Sitemizden faydalanırken, güvenli bir tarayıcı kullanmanızı, kredi kartı ile hizmet alırken üç aşamalı doğrulama sistemini kullanmanızı öneriyoruz.

İşlem yaptıktan sonra yaptığınız ödemelerde kredi kartı bilgileriniz sadece banka-müşteri arasında paylaşılmakta olup sitemizde herhangi bir şekilde kayıt edilmemektedir.

Sitemizde “çerez” kullanmadığımız için geçici bilgileriniz kesinlikle kayıt altına alınmamaktadır.

Üçüncü Taraf Bağları

Sitemiz hizmet/ürünlerinden daha iyi faydalanmanız amacıyla, ortaklaşa proje kurduğumuz farklı projelere kişisel bilgilerinizi verebiliyoruz. Ancak istenmemesi durumunda ilgili bölümden üyeliğinizi iptal edebilir, e-bülten aboneliğinden çıkabilirsiniz.

Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası Uyumluluğu

COPPA (Çocukların Çevrimiçi Gizliliği Koruma Yasası) mevzuatına uygun olarak hareket etmekte olup 13 yaşından küçük çocuklardan herhangi bir şekilde bilgi alınmamakta olup, bilgileri kayıt altında tutulmamaktadır. Sitemize kayıt olma yaşı 18’dir.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

İş bu yukarıda belirtilen “Gizlilik Politikası” şartlarını değiştirme hakkı kurumumuzda saklıdır. Herhangi bir değişiklik durumunda, üyelerimize gerekli bilgilendirme e-posta aracılığı ile bildirilmektedir.