Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Maviyolculuk.Net Hakkında

Firmamız 2012 yılında kurulmuş, kurulduğu günden bu yana tekne turları noktasında sektörün belirleyici referans isimlerinden biri olmayı başarısı ve kaliteli hizmetleriyle sürdürmeye devam etmektedir. Antalya Kaş Kalkan Rotası üzerinde başlayan yolculuklarda, yazın unutulmaz eğlence ve keyfini sunan firmamız, kurumsal kimliğini ön planda tutan ve çalışmalarıyla müşterilerini memnun eden ayrıcalıklı isimlerden biridir.

Denizin mükemmel yüzü, koyların serinleten yönü ve dalış programlarının unutulmaz keyfini yaşatan firmamız, Mavi Yolculuk noktasında tercih edilen hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve değişen müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek adına sürekli alt yapı çalışmalarına yenilikler ekleyen firmamız, sektörün lider ismi olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Gulet, motoryat, yelkenli ve katamaran seçenekleriyle denizin mükemmel yönlerini keşfetme hizmeti sunduğumuz firmamızdan, tekne kiralama hizmetlerini de değerlendirerek yazın keyfini en iyi şekilde yakalayabilirsiniz. Rotalar boyunca rehber eşliğinde çevreyi tanıma ve keşfetme fırsatı sunduğumuz Mavi Yolculuk ile beklentilerinizi karşılama noktasında, aradığınızdan çok daha fazlasını elde etmenin memnuniyeti ile rotanızın daha da uzamasını isteyeceksiniz.

“Hayatın mavisine yolculuk” sloganı ile hareket ettiğimiz firmamızın güler yüzlü personeli, rotalarda deneyimli kaptanları ve rehberlerin alanlarında uzmanlıklarının birleşmesiyle tatilin heyecan verici yönlerini yakalayacak, bir dahaki tatil zamanınızı iple çekeceksiniz.