Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Site Kullanım Şartları

Metinde belirtilen site kullanım şartları, Mavi Yolculuk sitesine girmeniz veya internet sitemizdeki herhangi bir hizmetten yararlanmanız durumunda, aşağıda belirtilen koşullar kabul edilmiş sayılmaktadır.

Sitemizden alacağınız hizmetlerde, kişisel bilgilendirmelerin yanlışlığından dolayı ya da kullanım koşullarının ihlali durumunda doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.maviyolculuk.net sorumlu değildir. Sözleşmenin ihlali durumunda hizmetin kesilmesi durumunda; Maviyolculuk.net herhangi bir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Maviyolculuk.Net, sitesinde herhangi bir yazılım ve tasarım değiştirme hakkına sahip olduğu gibi bu konuda kullanıcılarına bilgilendirme yapmak zorunda değildir. Sözleşme veya site kullanım şartlarında yapılan değişiklikler, yayımlandığı andan itibaren geçerli sayılır, koşullar link verilen diğer tüm sayfalar için geçerliğini korur.

www.maviyolculuk.net sitesinde belirtilen kuralların ihlal edilmesi durumunda; işlemlerin kesintiye uğraması, kişisel hatalardan, kullanılan bilgisayar veya diğer mobil cihazlardan kaynaklı işlem kaybına sebep olması durumunda sitemiz herhangi bir mesuliyet kabul etmemektedir. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir.

www.maviyolculuk.net sitesinde kullanılan genel görünüm, tasarım, yazılım, logo, ikon ve diğer materyaller grafik veya makinede okunabilir şekilde hazırlanmıştır. Sitemizde kullanılan materyallerin telif hakkı korumalı olup, kullanılması kesinlikle yasaktır. Yasal koruma altına alınan internet sitemizin fikri ve sınai mülkiyet hakları sitemize aittir. İzinsiz olarak kullanılması durumunda tespit edilen kişi veya kişiler hakkında işlem başlatma hakkı saklıdır.

İşbu yukarıda belirtilen tüm kurallar, Mavi Yolculuk danışmanları tarafından ortak alınan kararlar neticesinde hazırlanmış olup değiştirilme veya geliştirilme hakkına sahiptir. Sitemize giren tüm ziyaretçi ve üyelerimizin yukarıdaki koşulları kabul etmiş olduğunu hatırlatır, keyifli tatiller dileriz.