Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Bahriyeli B

Bayrak: Turkiye
40
Uzunluk

Metre

8
Kabin

Kapasite

16
Misafir

Kapasite


5
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Fethiye

Başlangıç Fiyatı / Günlük

Mavi Tur hizmetine 2003 yılında giren Gulet Bahriyeli B 40 metre uzunluğunda, 2 çift kişilik yataklı kabin, 6 iki ayrı tek kişilik yataklı kabin olmak üzere toplamda 16 misafiri karşılayabilecek kapasitede tasarlanmıştır.

Evinizdeki konforu aratmayan konforu, personellerin yakın ilgisi, mürettebatın deneyimi ile Mavi Yolculuk turları oldukça keyifli geçmektedir.

Gulet Bahriyeli B’nin son derece enfes tasarlanmış iç mekanı, güvertesi ve salonu, hizmetin en iyi şekilde sağlanabilmesi adına tam teşekküllü bir şekilde dizayn edilmiş, iç açıcı objelerle süslenmiş, mutfağı tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

5 mürettebatı bulunan Gulet Bahriyeli B, deneyimli kadrosuyla Mavi Tur yolculuklarında yolcularının hayal ettiğinden çok daha fazlasını sunmaktadır. Yemek, servis, temizlik ev günlük organizasyonların planlamasında uzun zamanların tecrübesiyle hizmet veren personeller, sıcak ve güler yüzlü yönleriyle misafirlerinin memnuniyetini sağlamayı başarmaktadırlar.

Personel için ayrılmış özel bölümler olduğundan, yolcuların konforu kesinlikle bozulmamakta ve ihtiyaç dışında personeller kendi özel yerlerinden çıkmamaktadırlar. Hayatın mavisine yolculuk yapmanın keyfini en iyi şekilde yakalamak için Gulet Bahriyeli B, tercihleriniz arasında yer alsın. 

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

2003

Gidebildiği Limanlar

Fethiye, Marmaris, Bodrum, Göcek, Yunan Adalari, Antalya,

Master Kabin

0

Double Kabin

2

Twin Kabin

6

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

2 x Volvo Penta 400 Hp

Jeneratör

Onan 2 x 22 kVa

Can Kurtaran Salı

Can Yeleği

Can Simidi

Olta Takımı

Snorkel

-

Tekneler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Fiyata dahil olan hizmetler Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir.

Mürettebat

Ailece rahat edebileceğiniz personeller temin edilmektedir.

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi