Whatsapp x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız

Remzi Yilmaz Gulet

Bayrak: Turkiye
27
Uzunluk

Metre

6
Kabin

Kapasite

12
Misafir

Kapasite


4
Mürettebat

Sayısı

Limanı

Marmaris

Başlangıç Fiyatı / Günlük

Mavi Tur yolculuklarında kalite ve konfor arayanlara özel hizmetleriyle 2012 yılından bu yana hizmet veren Remzi Yılmaz Teknesi, deniz yolculuğunda ihtiyaç duyulabilecek her şeye uygun olarak donatılmıştır. 1 master, 4 double ve 1 twin kabinli olarak tasarlanan tekne ile Mavi tur marmaris yolculuklarında farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Türk-Yunan sularında seyreden ve Mavi Tur yolculuklarında hizmet veren Remzi Yılmaz teknesi, Türk sularında iken internet erişimini sağlamakta olup, telefon şebekelerine açıktır. Güler yüzlü 4 personeli ile 12 kişiye kadar yolculuk yapma kapasitesine sahip olan tekne, Hava ve deniz koşullarına uygun olarak tasarlanmış olup yelken keyfini çıkartmaya uygundur.

Yenilenerek daha modern bir hale getirilen Remzi Yılmaz teknesi, 2015 yılında restorasyondan geçirilerek, ringo ve su kayağı eklenmiştir. 

Devamı

Yapım Yılı/ Revize

2012

Gidebildiği Limanlar

Marmaris, Bodrum,

Master Kabin

1

Double Kabin

4

Twin Kabin

1

Kabinlerde Banyo

Salonda Müzik

Klima

-

Motor Gücü

400 Hp Marin Ford

Jeneratör

22 kW

Can Kurtaran Salı

-

Can Yeleği

Can Simidi

Olta Takımı

Snorkel

-

Tekneler

Kiralanan yatın ekiptmanları ile birlikte kullanımı Personel ve servis hizmetleri Günlük 4 saat seyir için yakıt giderleri Günlük minimum 6 saat klima kullanımı ( her yat için farklılık göstermektedir) Havlu, çarşaf ve nevresim takımları Kullanma suyu Temizlik hizmetleri Türk karasuları’nda transitlog, vergi ve bağlama ücretleri Yat sigortası (kişisel seyahat sigortasını kapsamaz)

Fiyata Dahil

Ücretsiz! Fiyata dahil olan hizmetler

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Fiyata Dahil Değil

Yiyecek ve içecekler Yunan Adalarında liman masrafları Opsiyonel su sporları Joker bot yakıt giderleri İsteğe bağlı diğer servisler

Yemek

Misafirlerimiz istedikleri takdirde kendi kumanya alışverişlerini yapabilirler. Bu durumda da aşçılık ve servis yine personelimiz tarafından yapılmaktadır. Fakat biz tatilimizde bu gibi işlerle uğraşmak, zaman harcamak istemiyoruz diyen misafirlerimiz için uyguladığımız tam pansiyon ve herşey dahil yiyecek içecek konseptlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. • Tam pansiyon farkı kişi başı günlük, lüks menü için € 35, delüks menü için € 45. • Limitsiz yerli alkollü ve alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 25. • Limitsiz alkolsüz içecekleri içeren her şey dahil menü, kişi başı günlük + € 10. • Çocuk indirimleri, 0 - 6 yaş ücretsiz, 7-12 yaş %50. • Her şey dahil içecek menüsü satın almak istemeyen misafirlerimiz, mavi yolculuk öncesi kendi içeceklerini temin edebildikleri gibi, tarafımızca gönderilen bir liste üzeriden seçim yaparak içecek siparişlerini verebilmekte ve dilekdikleri içecekler satın alabilmektedirler. Bu durumda firmamız tarafından herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir. Mavi Tur Başlangıç ve Bitiş Limanları : Mavi tur başlangıç ve bitiş limanları anlaşmaya göre genellikle Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya, Kos ve Rodos olmakta, yatın müsaitliğine göre daha farklı liman ve adalardan da mavi tur düzenlenebilmektedir.

Mürettebat

Ailece rahat edebileceğiniz personeller temin edilmektedir.

Ödeme Bilgileri

Belirtilen fiyatlar, yazın düşük sezon ve yüksek sezon, günlük başlangıç fiyatlarıdır.Fiyatlar her tarih için değişmektedir.Lütfen güncel fiyat bilgisi talep ediniz

Ödeme

Tekne fiyatları 2024 yılı için 1 günlük fiyatlardır.

Yıl Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim
Henüz yorum bulunmuyor ilk yorum yazan siz olmak ister misiniz?

Yorum Ekle

Puan Verin

Rezervasyon Talebi